З нагоди з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2016 року дошкільники старшого дошкільного віку прийняли участь у Спартакіаді міста серед дітей дошкільного віку. Діти виконували цікаву розминку,приймали участь у цікавій виставі, змагалися у швидкості, витривалості, влучності.За підсумками змагання стали переможцями, за що були нагороджені перехідним кубком , грамотою, медалями та солодощами.
![](http://dnz27.ucoz.com/2016/IMG_8219_322x242.jpg)
![](http://dnz27.ucoz.com/2016/IMG_8232_319x239.jpg)
![](http://dnz27.ucoz.com/2016/IMG_8248_319x239.jpg)
...
Читати далі »