Ви увійшли як Гість | Група "Гості"

                                                                            

Правила прийому дітей до дошкільного навчального закладу

 

    Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року на підставі: 

    1. Заяви батьків або осіб, які їх замінюють, 

    2. Медичної довідки про стан здоров'я дитини, 

    3. Довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, 

    4. Свідоцтва про народження. 

  Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів). 

   Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

    • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

    • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

    • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

    Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

 

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ.


 ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ПРАВИЛ:

 

      1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу - до 8.00 та забирати до 17.30.

      2. Якщо Ви привели дитину після 8.00, Вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.

     3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома.

     4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ за телефоном: 7-63-70

     5. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

    6. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину в дошкільний заклад саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за їх дорученням.

   7. Вам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо осіб, яким Ви доручаєте забрати дитину з дошкільного закладу.

Таке доручення оформляється ПИСЬМОВО.

   8. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу

     НЕПОВНОЛІТНІМ ДІТЯМ , БАТЬКАМ У НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ !

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШОМУ САДОЧКУ !

 

 

Яких лікарів необхідно обійти перед дитячим садком?

     

    У поліклініці, в якій спостерігається дитина вам видадуть "Медичну карту дитини для освітніх установ дошкільної, початкової загальної, основної загальної, середньої (повного) загальної освіти, установи початкової і середньої професійної освіти, дитячих додому і інтернатів", форма №026/0. У цьому документі накопичуватимуться зведення про стан здоров'я маляти з року в рік, до тих пір, поки він не досягне сімнадцяти років. Цей документ супроводжуватиме його у всіх дитячих і освітніх установах.

     Окрім паспортних даних, в цій карті проставлені зведення про стан здоров'я дитяти до справжньої диспансеризації, про перенесені захворювання, алергічні реакції, про проведені профілактичні щеплення і так далі

    Сама диспансеризація передбачає огляд:

 хірурга - для виявлення можливих дефектів розвитку, що вимагають хірургічної корекції;

 ортопеда - який зможе виявити різні зміни постави, початкові стадії викривлення хребта, плоскостопість і т.д.;

 невропатолога - який зможе відзначити особливості нервової системи дитяти, його схильність до різних невротичних реакцій;

 окуліста - він повинен визначити гостроту зору, а також необхідність його корекції;

 отоларинголога - який розповість вам про особливості будови носоглотки маляти, про можливу схильність до захворювань вуха, горла і носа і дасть рекомендації по їх профілактиці;

 дерматолога - який оцінить стан шкіри дитяти. Це особливо поважно для дітей з алергічними захворюваннями; крім того, деякі зміни шкіри, що приймаються батьками і навіть лікарками за так званий діатез, можуть бути проявами корости або грибковими поразками шкіри, які необхідно лікувати; особливе завдання стоїть перед психологом: на підставі скрупульозного обговорення з батьками і поведінки дитяти він повинен дати рекомендації по його індивідуальній підготовці до входження в дитячий колектив;

 педіатр - після огляду дитяти, призначає додаткові дослідження: загальний аналіз крові, аналіз сечі, дослідження калу на гельмінти, залежно від свідчень - електрокардіограму, вимір артеріального тиску, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини і інші дослідження, а також консультації кардіолога, нефролога, гастроентеролога і інших фахівців.
   В результаті аналізу всіх даних про стан здоров'я дитяти педіатром формується повний діагноз, визначається група здоров'я маляти, дається медико-педагогічний висновок про його готовність знаходитися в дитячому колективі загального типа або перебуванні в дитячому саду коректувального типа (ортопедичного профілю, логопедичного або іншого).
   А також  карта профілактичних щеплень ФОРМА 063/0, затверджена наказом МОЗ України 27.12.1999 року №302