Ви увійшли як Гість | Група "Гості"
Наша група називається "Колобок".
 
 
 
    В ній працюють два вихователі

Колосова Юля Володимирівна

та

Каленіченко Оксана Іванівна

наш помічник

Пасічник Світлана Анатолівна.

   Ми набрали групу маленьких діточок від 2-3 років. Вони дуже кумедні, веселі, швидкі.
  Багато уваги ми приділяємо заняттям по образотворчій діяльності. Намагаємось зробити цікавими для них. Використовуємо дуже багато різноманітних способів малювання: руками, пальчиками, долоньками, трубочками, паралоновими штампами, зім'ятим папером. Гарно розвивають малята свої пальчики на заняттях по ліпленню та аплікації.
   Сьогодні дуже популярним став метод sandplay, що означає "пісочна гра". Власне це той метод, завдяки якому дитина з піску і невеликих фігурок будує свій індивідуальний і неповторний світ у мініатюрі. Граючись, вона виражає на піску те, що спонтанно виникає в її свідомості. Ігри з піском дають дитині змогу відчути себе впевненною і вмілою: вона створює нове, не боїться ламати старе і щось змінювати.
   Уже давно доведено, що сіль, пісочок і вода, як природні матеріали, наділені унікальними властивостями і здатні викликати образи певного характеру, які мають терапевтичний вплив на техніку дитини.
  Під час ігор з піском діти:
  • отримують велике емоційне задоволення;
  • удосконалюють координацію рухів, дрібну моторику;
  • орієнтацію у просторі;
  • допитливість у пошуково дослідницькій діяльності;
  • розвивають сенсорно-перцептивні здібності, зокрема максимально-кінестичну чутливість.

   І, що дуже важливо, пісок і вода, "заземляючи"негативну енергію, сприяє тому, що діти стають спокійними, доброзичливими, впевненими у собі.