Ви увійшли як Гість | Група "Гості"
Група №4 "Котик - Мурчик"
 
 

Ваших дітей виховують: вихователі

Ільченко Наталія Віталіївна

Дьомкіна Валентина Миколаївна

 

Помічник вихователя

              Литвиненко Єва Олексіївна

Наша група працює за методикою

інноваційної технології: метод «Sand play»(пісочна гра).

Освітні завдання. Створення комфортного, психологічно безпечного середовища, де кожна дитина будує власний світ у мініатюрі з піску та невеличких фігурок, що забезпечує їй шлях до бажаних почуттів та думок;  розкриття творчих ресурсів, сприяння самопізнанню, особистому зростанню  кожної дитини. Розвивати увагу, творчу уяву, зосередженість, дрібну моторику рук, тактильне відчуття, сенсорну сферу дітей; психоемоційне розвантаження. Виховувати охайність, інтерес до ігор з піском.

 

Очікуваний результат. Дитина мала можливість вільно гратися з піском, виявляла інтерес і бажання.

Забезпечує безпосередню гру, де немає жодного правильного або неправильного способу гри в піску, а пісочний світ створюється без підготовчої роботи, без планування і відповідає внутрішньому світу самої дитини.

Пісочна терапія зорієнтована на притаманний кожній дитині внутрішній потенціал здоров’я і сили, природне виявлення думок, почуттів та настрою в творчості, прийняття дитини такою, якою вона є.

 Для дітей – це ігровий спосіб розповісти про свої проблеми, продемонструвати свої страхи та позбавитись їх, а також емоційного напруження.

Організація таких ігор – занять допоможе розкриттю інтелектуально – творчого потенціалу дітей раннього віку та розвитку креативності.

   Стали відповідальніші у своїх діях і вчинках.

   Більшою мірою покладалися на самого себе.

   Навчилися контролювати себе.

   Розвинути здатність до подолання труднощів.

Дитина отримує досвід створення маленького світу, що є символічним вираженням її здатності та права будувати своє життя, свій світ власноруч.

 

Висновок: Результати роботи свідчать, що вся робота, яка проводиться у нашій віковій групі, є результативною і впливає на загальний розвиток малят, рівень їх обізнаності у різних сферах діяльності.