26 квітня у 1-ому класі до 30-ти річчя трагедії на ЧАЕС , була проведена година спілкування з переглядом документального фільму " Дзвони Чорнобиля ". Діти мали можливість дізнатися більше про трагедію віку – вибух на ЧАЕС, поглибити знання про неї і визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я населення.
Також вшанували хвилиною мовчання людей, які прийшли на допомогу під час трагедії та загинули.
З захопленим подихом і широко відкритими очима, діти переглядали фільм . Можна було побачити, що вони не по-дитячому сприйняли чужу біду, чужу біль, а з розумінням дорослих і як власну.
![](http://dnz27.ucoz.com/2016/SAM_3448_319x239.jpg)
![](http://dnz27.ucoz.com/2016/SAM_3451_319x239.jpg)
![](http://dnz27.ucoz.com/2016/SAM_3452_319x239.jpg)