Вже стало традицією в ДНЗ№27 отримувати подарнуки від Святого Миколая на 19 грудня. Цього року, як завжди, в гості до малят прийшов Миколай з пісянми, веселими іграшками, подарунками, та солодкими гостинцямим.
Особливо щедрим він був до дітей з багатодітних родин. Кожен малюк мав можливість передати своє найзаповітніше бажання через чарівного ангела. Всі діти були радісні та задоволенн, дарували Миколаю свої вірші, пісні та обіцяли гарно поводитися.
![](http://dnz27.ucoz.com/Nati/IMG_20141219_110817_320x180.jpg)