Ви увійшли як Гість | Група "Гості"
Головна » Файли » Консультацїї для батьків

Зустрічаємо Новий рік
2013-01-20, 4:25 AM
Зустрічаємо Новий рік разом з дитиною

   Збираючись на дитяче свято в садочок чи запрошуючи Діда Мороза додому, пригадайте золоте правило, яке стосується спілкування маленької дитини з незнайомими людьми.
     Для того, щоб ваша дитина не злякалась казкового гостя, їй потрібен час, щоб звикнути до присутності незнайомої людини в кімнаті та звикнути до його незвичайного зовнішнього вигляду.
     Обираючи Діда Мороза і плануючи сценарій домашнього свята потрібно, перш за все, дати Діду Морозу чітку інструкцію про вашого малюка.
Навіть самі маленькі діти, навіть в сасмому найкращому костюмі та гримі, легко можуть впізнати свого тата, дідуся, хрещеного або друга родини, тому потрібно зазделегідь продумати, кого обрати на цю роль, щоб не розкрилась вся правда і дитина перестала вірити у Діда Мороза.
    Старших дітей, які уже гарно розуміють, що дідів морозів багато і що вони всі різні і костюми у них теж різні, що справжній Дід Мороз - він один і його не можливо побачити, тому що він не може встигнути скрізь. Ось і доводиться посилати помічників - молодих Дідів Морозів.  
     Молодші діти не завжди хочуть розповідати Діду Морозу віршик, співати пісеньку, або просто називати своє ім·я. Дитина може не сказати ні слова, але при цьому вона буде радісна і задоволена. Головне не намагатися змушувати дитину говорити - це може призвести до сліз і повної відмови від Діда Мороза. Якщо ваша дитина готова розмовляти з Дідом - це дуже добре, радійте за неї. Якщо дитина мовчить і тільки уважно дивиться на нього - скажіть собі, що це перший, але не останній Новий Рік в житті малюка і все ще буде.
     Потрібно налаштувати себе на те, що через рік, через два, ви зможете з гордістю зафіксувати на фото і відео радість вашої дитини при зустрічі Діда Мороза.
Пригадайте свої дитячі відчуття і переживання від зустрічі свята, пригадайте, яким величезним і кумедним вам здавався Дід Мороз і як ви хвилювались і переживали при зустрічі з ним.
     Дитячі спогади допоможуть вам краще зрозуміти свою дитину, її поведінку, її страх та нерішучість. Взявши всі ці поради до уваги, ви зрозумієте, що ваша дитина ще довго буде пригадувати свою першу зустріч Нового року та прихід в гості Діда Мороза. Це їй дасть в майбутньому прагнення гарно себе поводити, слухатись батьків та інших членів родини. 
Отже, зустрічайте Новий Рік разом зі своєю дитиною та отримуйте від цього свята гарні відчуття.

Категорія: Консультацїї для батьків | Додав: StasKO
Переглядів: 1731 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: