Ви увійшли як Гість | Група "Гості"
Головна » Файли » Конспекти занять

Конспект заняття для дітей раннього віку "Веселий колейдоскоп"
2015-01-26, 3:06 PM

Група раннього віку.

Очка бачать, вушка чують.

Тема: «Веселий калейдоскоп»

Освітні завдання:: розвивати у дітей пам'ять, мислення, довільну увагу; дрібні м’язи пальців рук; виховувати інтерес до живої природи, бажання не лише спостерігати, а й фантазувати, творити, допомагати; розширити знання дітей писанкарство, закріпити знання про жовтий, зелений, червоний кольори.

Матеріал: іграшкова курочка, яєчко, площинне сонечко, прищіпки жовтого кольору, аркуші паперу, ватні палички, серветки, гуашеві фарби жовтого, зеленого, червоного кольору.

Хід заняття

   Збираю коло себе дітей. Звертаю увагу на нашу гостю. Це – курочка Чубарочка. (Привіталися з курочкою. Перепитую дітей хто до нас завітав. Погладили курочку. Якого вона кольору? Яка вона на дотик?)

Малята, ось послухайте, що курочка хоче вам розповісти. Знесла вона яйце, як кулак! Та гарне яке! Схоже на білий світ. Але воно кудись зникло. Діти, допоможіть курочці знайти його. Діти, для того щоб знайти яєчко потрібно спочатку розбудити сонечко.

Дидактична гра «Розбудемо сонечко»

  Перед дітьми на столі лежать площинні зображення сонеча та прищіпки жовтого кольору. Розповідаю дітям, що коли сончко засинає стає сумно, темно і прохолодно. Сонячні промінчики також сплять, вони не світять і не грієть. Показую як потрібно прищіплювати прищіпки. Звертаю увагу на правильне виконання дітьми завдання. Перепитую якого кольору сонечко.

Читаю закличку «Вийди, вийди, сонечко».

  - Молодці, малята! Сонечко прокинулося і тепер ми знайдемо яєчко курочки. Тільки трішки відпочинемо.

Фізкультхвилинка

         Раз, два, три, чотири, пять –

(діти плескають в долоні)

Всюди можу я гулять,

(вільно ходять)

Стриб і стриб у сяйві дня.

(стрибають)

Зникло сонце – зник і я.

(присідають, закривають очі)

Знову сонце – ось він я!

(стрибають)

Діти, погяньте, а ось і яєчко. Якого воно кольору? Якої форми? Яке воно на дотик? (воно біленьке, гладеньке, чистеньке) Давайте прикрасимо яєчко курочці. Зробимо з нього крапанку.

Процес творення

  Перед дітьми на столах лежать силуєти яєчок намальованих на аркушах паперу. Ватні тампончики для малювання, гуашева фарба жовтого, червоного, зеленого кольору. Показую дітям зразок як потрібно вмочати фарбу та ставити крапки прикрашаючи яєчко. Перепитую які фарби передними: які крапанки від сонечка, травички? Слідкую, щоб для кожної фарби діти брали чисту ватну паличку. Під час роботи схвалюю дітей.

   - Діти, курочка вам дякує за допомогу та за такі красиві яєчка.

А. Шамрай

Курочка знеслась в кущах,

Розкричалась: «Куд-куд-дах!

Ви яєчко заберіть,

А мені зерна сипніть».

  Заняття закінчується.

 

Категорія: Конспекти занять | Додав: StasKO
Переглядів: 6008 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: